Guns N’ Roses

Nazwa slotu
Guns N’ Roses
Oprogramowanie do gier
NetEnt
Typ gniazda
Video slots
Linie wygrywające
20
Kołowrotki
5
Minimalna ilość monet na linię
1
Maksymalna liczba monet na linię
1.00
Jackpot
750
RTP
96.98%
Nazwa slotu
Nie
Oprogramowanie do gier
Nie
Typ gniazda
Nie
Linie wygrywające
Nie
Kołowrotki
Nie
Minimalna ilość monet na linię
Tak
Maksymalna liczba monet na linię
Tak
Jackpot
Nie
RTP
Nie

Motywem przewodnim Guns N’ Roses jest to, że jest to automat do gry z gatunku muzycznego. Nie jest to zaskakujące, ponieważ projekt slotu i symbole gry są poświęcone zespołowi rockowemu o tej samej nazwie, który jest znany na całym świecie. Twórcą tego video slotu jest dostawca NetEnt. Gracze będą zachwyceni nie tylko stylowym wyglądem, ale także funkcjami gry w tym slocie z wieloma funkcjami bonusowymi.

Guns N' Roses slot

Cechy automatu do gry

Video slot wygląda niezwykle atrakcyjnie. Pole gry znajduje się przed ogromną sceną, a przy niej tłumy kibiców. Gra online Guns N’ Roses składa się z 5 bębnów, 3 rzędów symboli i 20 linii wygrywających. Bębny kręcą się przy dźwiękach hitów Guns N’ Roses, co będzie nie lada gratką dla fanów muzyki tego gatunku. W lewym dolnym rogu znajduje się sekcja Set List, gdzie można wybrać dowolny z pięciu utworów zespołu jako muzykę. Jeśli zostanie zagrana kombinacja z dużą wygraną, na ekranie pojawi się teledysk zespołu oraz licznik wygranych. Symbole, które tworzą wygrywające kombinacje:

 • Symbole kart – as, król, królowa, walet, dziesiątka (na każdym symbolu dodatkowo narysowane są czerwone róże).
 • Dwie sztuki w różnych kolorach.
 • Duff McCagan.
 • Slash.
 • Axl Rose.
 • Płyta winylowa z napisem Bonus – aktywuje koło bonusowe.
 • Wizerunek nazwy zespołu jest symbolem jokera, który może zastąpić inne symbole lub zamienić się w Expanding Wild, rozszerzając się na cały bęben.

Guns N' Roses paytable

Konfigurację parametrów gry umożliwiają przyciski na dolnym panelu slotu. Z ich pomocą możesz wybrać poziom stawki (od 1 do 10), wartość monet (od 0,01 do 1), ustawić maksymalny zakład na obrót (200 euro), uruchomić automatyczną grę do 1.000 obrotów z możliwością skonfigurowania jej zatrzymania na określonych warunkach. Obok przycisków znajdują się informacje o aktualnym stanie konta użytkownika, wysokości zakładu oraz wysokości ostatniej wygranej.

Guns N' Roses paytable

Przyzwyczajaj się do funkcji slotów online, pozwalając na wersję treningową. W trybie demo daje 5,000 kredytów do gry za darmo w Guns N’ Roses. Wirtualne kredyty nie są powiązane z głównym saldem i nie mają realnej wartości, więc wygrane uzyskane w wersji demo slotu nie mogą być wypłacone.

Guns N' Roses bet lines

Darmowe spiny w slocie Guns N’ Roses

Guns N' Roses free spins

Automat do gry posiada szereg opcji bonusowych. Jeden z nich pozwala na aktywację darmowych obrotów. Gracze mogą otrzymać darmowe gry w Guns N’ Roses po aktywowaniu funkcji bonusowej Encore Free Spins. Ma to miejsce, gdy na bębnach pojawią się 3 lub więcej symboli Bonusu i zostanie wybrana odpowiednia opcja na kole bonusowym. W rezultacie, użytkownik otrzymuje 10 darmowych obrotów po kursie, który został ustawiony w momencie aktywacji rundy bonusowej.

Guns N' Roses free spins

Bonusy w Guns N’ Roses slot machine

Oprócz wspaniałej muzyki i pięknych symboli, slot ten posiada szereg funkcji bonusowych. Jeśli chodzi o ich liczbę, Guns N’ Roses slot jest jednym z najbardziej zróżnicowanych automatów do gry. Funkcje losowe w grze głównej:

 • Legends Spins – pierwszy obrót aktywuje Stacked Wild i uruchamia dwa kolejne re-spiny za aktualny zakład.
 • Appetite for Destruction Wild – nakładający się na siebie symbol Wild w postaci krzyża pojawia się na bębnach i wypłaca wygrane za najbardziej wartościową kombinację symboli.
 • Mnożnik Solo – Mnożnik od x4 do x10 jest losowo przyznawany do wygrywającego zakładu liniowego.

Guns N' Roses bonus wheel

Oprócz funkcji losowych, istnieje również szereg funkcji bonusowych, które są aktywowane, gdy na bębnach pojawią się 3 lub więcej symboli oznaczonych jako Bonus. Następnie pojawia się specjalne koło bonusowe, a funkcja bonusowa jest ustalana losowo:

 • Encore Free Spins – 10 bonusowych obrotów na slocie.
 • Crowd-Pleaser Bonus Game – specjalna gra Pick and Click z trzema poziomami i hojnymi nagrodami.
 • Wygrana pieniężna to szansa na wygranie od 200 do 600 monet w zależności od poziomu zakładu, który ustawisz.

Funkcje bonusowe pojawiają się często, co sprawia, że rozgrywka jest tak ekscytująca, jak to tylko możliwe.

Wskaźnik szczeliny czasowej RTP

Regulamin automatu mówi, że procent zwrotu pieniędzy wynosi 96,98%. W praktyce oznacza to, że za każde 100.000€ postawione w tym slocie, gracze otrzymują 96.980€ w wypłatach, a kasyno 3.020€. Aby przekonać się o wiarygodności tej liczby, możesz zacząć od gry w Guns N’ Roses za darmo z wirtualnymi kredytami i oszacować wypłatę slotu na odległość.

Maksymalna wygrana w grze Guns N’ Roses

Minimalny zakład na grę na pieniądze to €0.20. Możesz postawić maksymalnie 10 EUR na linię. Najbardziej wartościowym symbolem jest główny wokalista zespołu Axl Rose. 5 takich symboli może przynieść wygraną w wysokości 750x wysokość zakładu. Guns N’ Roses automat ma maksymalny limit zakładu 200 € na spin. Maksymalna wygrana nie może przekroczyć 150.000 EUR.

Guns N’ Roses automat do gry – dolna granica

Z tak wieloma funkcjami bonusowymi, wspaniałą ścieżką dźwiękową i stylową grafiką gra Guns N’ Roses zdecydowanie zasługuje na uwagę fanów hazardu. Dostawcy NetEnt udało się stworzyć slot z darmową wersją demo, aby poznać zasady i dobre wypłaty. Video slot spodoba się nie tylko fanom znanego na całym świecie zespołu, ale także wszystkim miłośnikom spędzania wolnego czasu w kasynach online.